ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4491207
nr 449 1207
nyrokoko, höjd: 115 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 januari 2007
kl 16:14:09
250 kr
200 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.